OFERTY PRACY

PRACA – Gdynia

NAUCZYCIEL / POMOC NAUCZYCIELA

Niepubliczne Przedszkole „Dobre Przedszkole” w Gdyni poszukuje osoby na stanowisko nauczyciela.

Wymagania:
– Wykształcenie wyższe kierunkowe
– Doświadczenie w pracy na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego mile widziane
– Kreatywność
– Punktualność
– Empatia

Obowiązki:
– Praca z grupą dzieci 3-4-letnich
– Prowadzenie zajęć dydaktycznych
– Opieka nad dziećmi
– Organizacja imprez i uroczystości przedszkolnych
– Prowadzenie dokumentacji przedszkolnej
– Kontakty z rodzicami

Oferujemy:
– Pracę w miłym i dynamicznym zespole
– Wsparcie i pomoc dyrektora dydaktycznego oraz Rady Pedagogicznej
– Umowę o pracę
– Wynagrodzenie adekwatne do stopnia awansu zawodowego i doświadczenia
– Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez dofinansowywanie kursów i studiów podyplomowych
– Możliwość prowadzenia zajęć dodatkowych (płatnych)
– Bezpłatny pobyt dziecka pracownika w placówce
– Bezpłatne wyżywienie

Kandydatów do pracy prosimy o wysłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niniejszej rekrutacji.

Administratorem Danych Osobowych jest Strefa Edukacji E=mc2 Sp. z o.o., ul. Chełmińska 206, 86-300 Grudziądz, zwana dalej „Spółką”, adres korespondencyjny ul. Chełmińska 206, 86-300 Grudziądz.

Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – przetwarzane w celach rekrutacyjnych – przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. A oraz art. 221 Kodeksu Pracy, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO).

Dane osobowe podane przez kandydata będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji lub cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu.

Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.

Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Kandydat ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO.

Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym.

Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w ww. celach jest dobrowolne.

OPIEKUNKA DZIECIĘCA

Aktualnie brak ofert…

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY

DYREKTOR PLACÓWKI

Strefa Edukacji E=mc2 Sp. z o. o. operator sieci Niepublicznych Żłobków i Przedszkoli na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i pomorskiego , w związku z dynamicznym rozwojem i rozbudową sieci poszukuje do swojego zespołu:

Dyrektora Żłobka i Przedszkola

Miejsce pracy: Rumia

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
– organizację pracy żłobka/przedszkola oraz odpowiedzialność za jakość i wyniki pracy placówki
– nadzór metodyczny nad placówką
– dobór kadry placówki i dbanie o rozwój pracowników, ocena merytoryczna
– prowadzenie odpowiedniej dokumentacji wymaganej przez organy nadzoru (Kuratorium, Wydział Oświaty oraz Spółki)
– współpraca z działem administracyjnym spółki w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania placówki
– dbanie o prawidłowy przepływ informacji i współpracę z rodzicami
– reprezentowanie placówki na zewnątrz oraz budowanie jej pozytywnego wizerunku

Wymagania:
– wykształcenie wyższe pedagogiczne
– doświadczenie w pracy z dziećmi min. 3 lata
– mile widziane doświadczenie w zarządzaniu żłobkiem/przedszkolem oraz posiadanie kwalifikacji z zarządzania oświatą
– wysokie kompetencje interpersonalne
– umiejętność pracy pod presją czasu i wielozadaniowości
– skrupulatność i dbałość o szczegóły, terminowość.

Oferujemy:
– umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
– możliwość podnoszenia kwalifikacji na koszt pracodawcy
– ambitną pracę, możliwość realizacji wyzwań zawodowych
– bezpłatną opiekę w żłobku i przedszkoli dla dzieci pracowników
– wyżywienie w godzinach pracy placówki.